ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 13/5/2018

Στο τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής ξεχωρίζουν οι αγώνες για την Α1 ανδρών στο μπάσκετ.

Αναλυτικά:

 

09:10 FOX Sports Sharks – Raiders NRL

12:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Imola, Italy

13:30 Eurosport 2 Porsche Supercup Barcelona, Spain

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο – Μπασκόνια Liga Endesa

14:15 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας

14:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross Kegums, Latvia

16:00 Novasports 1HD Γκέτεμποργκ – Νόρκεπινγκ Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Champions League Μικρός τελικός

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κροτόνε – Λάτσιο Serie A

16:00 ΕΡΤ2 Formula 1: Ισπανία Αγώνας

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross Kegums, Latvia

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1: Ισπανία Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ – Κύμη

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιουκάστλ – Τσέλσι Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Premier League

17:00 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Σπάρτη Football League

17:00 ΕΡΤ1 Κολοσσός – Άρης

17:00 ΕΡΤ1 Ρέθυμνο – Πανιώνιος

17:00 ΕΡΤ1 Λαύριο – Παναθηναϊκός

17:00 ΕΡΤ1 Κόροιβος – Τρίκαλα

17:00 ΕΡΤ1 ΠΑΟΚ – ΓΣΛ Φάρος

17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross Kegums, Latvia

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Προμηθέας

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ – Άρσεναλ Premier League

19:00 Ert.gr Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Α1 γυναικών – 2ος τελικός

19:00 ΕΡΤ2 Φάρος Κερατσινίου – Ολυμπιακός Α1 γυναικών – 2ος τελικός

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αταλάντα – Μίλαν Serie Α

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Champions League Τελικός

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters Μαδρίτη, τελικός

20:00 FOX Sports Tigers – Mariners MLB

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σαμπντόρια – Νάπολι Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρόμα – Γιουβέντους Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Μπαρτσελόνα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA Playoffs

23:00 Eurosport 2 Portland Timbers – Seattle Sounders MLS

23:00 FOX Sports Dodgers – Reds

 

Εκτύπωση